Banka Hesap Numaralarımız

+908503029458

bilgi@mavibilisim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 21:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Mavi Bilişim

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Mavi Bilişim 'i yakından tanımaya ne dersiniz?

 

İnternet dünyası pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan Mavi Bilişim, 1998 Nisan ayında, Erzurum ’da faaliyete geçti.

Bilişim sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle web projeleri ve web hizmetleri danışmanlığı yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla internet projesini tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

Günümüz web siteleri için önemli olan içerik ihtiyacı konusunda, şirketimizin markası olan İçerik Yazdır ile Türkiye’nin en büyük içerik sağlayıcısı olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Sektörde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, kullanıcıların web sitelerinin içerik ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Daima gelişip, web ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş Mavi Bilişim olarak, üç farklı proje ile sektörün en önemli dalları olan ” içerik, editörlük, tanıtım yazısı ” alanlarında hizmet sağlıyoruz. Altı farklı markamız ile de, ” İnternet projeleri, mobil uygulama projeleri, Web Yazılım, Web Tasarım, Google Seo, E-Ticaret ” gibi alanlarda müşteri bazlı çalışmalarımız yer almaktadır. Mavi Bilişim olarak, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.

vision

MİSYONUMUZ

Mavi Bilişim, yenilikçi ve teknolojik çözümleriyle kurumların bilgi teknolojileri destekli veriler kullanılarak yönetilmesine destek olmayı, ülkemizin teknolojik düzeyinin yükseltilmesine ve uluslararası rekabet gücünün artırılmasına katkıda bulunmayı hedefler.

vision

VİZYONUMUZ

Ulusal ve uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmet üreterek ülkemizin sürdürülebilir gelişmesine hizmet etmek, İşletmelerin rekabet güçlerini arttırabilmeleri için, ileri teknoloji bilgi sistemlerine dayalı yenilikçi çözümler geliştirmek ve sunmak, İşletmelerin rekabet güçlerini arttırabilmeleri için, ileri teknoloji bilgi sistemlerine dayalı yenilikçi çözümler geliştirmek ve sunmak, Yalnızca pazar beklentilerinden fırsat yaratmak yerine, sürekli değişimi ana felsefe kabul edip, pazar için sürekli gelişim ve yeni açılımlar yaratmak, Ulusal yazılım şirketleri arasında üst sıralarda yer alarak, ürün ve hizmetlerimizi uluslararası pazara sunabilmek, Bilimsel alt yapısı güçlü, yenilikçi teknoloji alt yapısına sahip paket yazılım üreten ve markalaştıran bir kurumsal yazılım firması olmak, Sürekli iyileştirme ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak,

DEVAMI

Bizi Arayın +908503029458

Bizi Arayın +908503029458

Merkez Mah. İnönü Cad. No:46/8 Yusufeli / Artvin
+908503029458
+90
bilgi@mavibilisim.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Since 1998

Tüm hakları Mavi Bilişim' e aittir.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ